09.03.2019 – Eliminacje Powiatowe OTWP 2019

9 marca 2019 roku, w sobotę tuż przed Walnym Zebraniem Sprawozdawczym, w naszej strażnicy odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Młodzież z terenu powiatu pruszkowskiego rywalizowała w grupie szkół podstawowych klasy I-VI, szkoły podstawowe klasy VII-VIII i gimnazjum, szkoły ponadgimnazjalne. Miasto Piastów, zarazem naszą OSP reprezentowali członkowie MDP, w drugiej grupie – dh Natalia Wilewska, dh Daniel Majerski, dh Jan Stawowski oraz dh Krzysztof Rostankowski, natomiast w grupie trzecie – dh Kacper Pakuła.

W wyniku eliminacji pisemnych oraz dogrywki, nasi reprezentanci uplasowali się na poniższych miejscach:
Grupa szkół podstawowych klasy VII-VIII i gimnazjum:
2 miejsce – dh Jan Stawowski,
5 miejsce – dh Daniel Majerski,

Grupa szkół ponadgimnazjalnych:
3 miejsce – dh Kacper Pakuła

W skład Komisji Konkursowej weszli funkcjonariusze Komendy Powiatowej PSP w Pruszkowie na czele z przewodniczącym st.kpt. Karolem Krociem i Prezesem ZOP ZOSP RP w Pruszkowie dh Jackiem Gromkiem.

Gratulujemy zajętych miejsc! Życzymy powodzenia w dalszym zdobywaniu wiedzy oraz doskonaleniu swoich umiejętności!

Fot. Kamil Rosa