Członkowie OSP

Członkowie
Ochotniczej Straży Pożarnej w Piastowie

  1. Adamowicz Bernard – członek honorowy 
  2. Albrecht Radosław
  3. Baczyński Adam
  4. Brycki Grzegorz
  5. Brysiak Dariusz
  6. Brzeziński Zdzisław
  7. Brzozowska Katarzyna
  8. Brzozowski Paweł
  9. Bugajczyk Wiesław
  10. Chlibiuk Julia – opiekun MDP
  11. Chojnacki Andrzej
  12. Chrzanowski Kacper
  13. Ciuka-Witrylak Małgorzata
  14. Czajka Andrzej – Sekretarz Komisji Rewizyjnej, członek honorowy 
  15. Czajka Leokadia
  16. Dalecki Daniel
  17. Depta Piotr
  18. Domański Paweł – opiekun MDP
  19. Galas Paweł 
  20. Gąsiewski Łukasz
  21. Golik Tomasz
  22. Gontarczyk Robert
  23. Gontarczyk Wiesław – Członek Komisji Rewizyjnej, członek honorowy 
  24. Grabarek Katarzyna
  25. Gromada Angelika
  26. Ignaczak Adrian
  27. Jankowski Andrzej – członek honorowy 
  28. Jankowska Irena
  29. Jankowska Jadwiga
  30. Jankowski Jan – członek honorowy
  31. Jankowski Kazimierz – członek honorowy
  32. Jankowska Marcelina
  33. Jasiński Łukasz
  34. Jasztal Mirosław
  35. Jaworski JarosławCzłonek Zarządu (Skarbnik)
  36. Kaczkowski Adrian
  37. Kaczkowski Marcin
  38. Kaczor Zbigniew
  39. Kaczyński Michał Członek Zarządu (Gospodarz)
  40. Kaczyńska Milena 
  41. Kalita AlbertV-ce Prezes/Naczelnik
  42. Kalita Maja
  43. Karwacki  Bogdan
  44. Kielan Maja
  45. Komendarska Monika
  46. Kowalczyk Mariusz
  47. Kozłowski Zygmunt – członek honorowy
  48. Krawczyński Jan – członek honorowy
  49. Liśkiewicz Rafał
  50. Loze Marta – opiekun MDP
  51. Lubelska Agnieszka
  52. Lubelska Karolina
  53. ks. Lubszczyk Jan – członek honorowy
  54. Majerski Daniel
  55. Malinowski Tomasz
  56. Malkowska Ewelina
  57. Michalak Katarzyna
  58. Michnowska Małgorzata 
  59. Mirosz Kamil
  60. Mirosz Mateusz
  61. Muras Mateusz
  62. Nawroś Mariusz
  63. Nowak Michał
  64. Nowotniak Henryk
  65. Olczak Paweł
  66. Omelańczyk-Kalita Katarzyna
  67. Pakuła Kacper
  68. Pawelec Jerzy
  69. Pawlik Karol – Członek Zarządu (Sekretarz)
  70. Pielaszek Jacek
  71. Pietkiewicz Dominika
  72. Płuciński Piotr
  73. Poterek Piotr
  74. Przybysz Sławomir
  75. Rosa KamilZastępca Naczelnika
  76. Rostankowski Krzysztof
  77. Rostankowski Mirosław 
  78. Sadowski TomaszPrezes Zarządu
  79. Stachowicz Damian
  80. Stawowski Jan
  81. Szuplewski Grzegorz
  82. Szuplewska Monika
  83. Walecki Maciej
  84. Walter Mirosław – członek honorowy
  85. Wasiak Adam
  86. Wiensko Dawid
  87. Wierzbowska Maria
  88. Wierzbowski Zdzisław – członek honorowy
  89. Wilewska Katarzyna
  90. Witkowski Piotr
  91. Włostowski Adam
  92. Wojewódzki Tadeusz
  93. Worek Przemysław
  94. Wójcik Michał
  95. Wroński Krzysztof
  96. Wyszkowski Jarosław Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
  97. Zaremba Marlena
  98. Zawadzki Marcin
  99. Zgutka JacekCzłonek Zarządu (Kronikarz)
  100. Zgutka Maciej 
  101. Zieliński Wiesław – członek honorowy
LEGENDA:
1. Pogrubieni członkowie są ratownikami podziału bojowego i wyjeżdżają do działań ratowniczo-gaśniczych.

Komentowanie jest wyłączone.