Sekcja Reprezentacyjna

Sekcja Reprezentacyjna Ochotniczej Straży Pożarnej w Piastowie powstała w 2012 roku. Obecnie SR OSP Piastów liczy dziesięciu strażaków. Dowódcą SR jest dh. Paweł Brzozowski. Po raz pierwszy sekcja reprezentowała swoją jednostkę 11-go listopada 2012 roku podczas uroczystości uzyskania Niepodległości przez Polskę w 1918 roku.
Pod koniec listopada 2012 roku SR uczestniczyła w uroczystościach pogrzebowych Prezesa Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Pruszkowie dh. Zbigniewa Falkowskiego.

W roku 2013 jednostka OSP Piastów obchodziła swoją 90-tą rocznicę powstania. Z okazji tego święta Sekcja Reprezentacyjna wystawiła poczet sztandarowy, poczet flagowy, dowódcę pocztów oraz dowódcę uroczystości.

Jeśli chcesz zapisać się do sekcji reprezentacyjnej wypełnij formularz:

Komentowanie jest wyłączone.