Członkowie OSP

Członkowie
Ochotniczej Straży Pożarnej w Piastowie
(POGRUBIENI CZŁONKOWIE SĄ RATOWNIKAMI PODZIAŁU BOJOWEGO)

  1. Adamowicz Bernard – członek honorowy 
  2. Albrecht Radosław
  3. Baczyński Adam
  4. Brycki Grzegorz
  5. Brysiak Dariusz
  6. Brzeziński Zdzisław
  7. Brzozowska Katarzyna
  8. Brzozowski Paweł
  9. Bugajczyk Wiesław
  10. Chlibiuk Julia
  11. Chojnacki Andrzej
  12. Chrzanowski Kacper
  13. Ciuka-Witrylak Małgorzata
  14. Czajka Andrzej – Sekretarz Komisji Rewizyjnej, członek honorowy 
  15. Czajka Leokadia
  16. Dalecki Daniel – Opiekun MDP
  17. Depta Piotr
  18. Dębiński Dawid 
  19. Domański Paweł
  20. Galas Paweł 
  21. Gąsiewski Łukasz
  22. Gontarczyk Robert
  23. Gontarczyk Wiesław – Członek Komisji Rewizyjnej, członek honorowy 
  24. Gromada Angelika
  25. Ignaczak Adrian
  26.  Jankowski Andrzej – członek honorowy 
  27. Jankowska Irena
  28. Jankowska Jadwiga
  29. Jankowski Jan – członek honorowy
  30. Jankowski Kazimierz – członek honorowy
  31. Jankowska Marcelina
  32. Jasiński Łukasz
  33. Jasztal Mirosław
  34. Jaworski JarosławCzłonek Zarządu (Skarbnik)
  35. Kaczkowski Marcin
  36. Kaczor Zbigniew
  37. Kaczyński Michał Członek Zarządu (Gospodarz)
  38. Kaczyńska Milena 
  39. Kalita AlbertV-ce Prezes/Naczelnik
  40. Kalmus Mateusz
  41. Karwacki  Bogdan
  42. Kowalczyk Mariusz
  43. Kozłowski Zygmunt – członek honorowy
  44. Krawczyński Jan – członek honorowy
  45. Kużawa Kamila
  46. Loze Marta
  47. Lubelska Agnieszka
  48. Lubelska Karolina
  49. ks. Lubszczyk Jan – członek honorowy
  50. Majerski Daniel
  51. Malinowski Robert
  52. Malinowski Tomasz
  53. Malkowska Ewelina
  54. Mianowany Katarzyna
  55. Mianowany Marcin
  56. Michalak Katarzyna
  57. Michnowska Małgorzata 
  58. Mirosz Kamil
  59. Mirosz Mateusz
  60. Muras Mateusz
  61. Nawroś Mariusz
  62. Nowak Michał
  63. Nowotniak Henryk
  64. Olczak Aleksandra
  65. Olczak Paweł
  66. Omelańczyk-Kalita Katarzyna
  67. Pakuła Kacper – Opiekun MDP
  68. Pawelec Jerzy
  69. Pawlik Karol – Członek Zarządu (Sekretarz)
  70. Piechociński Marcin
  71. Pielaszek Jacek
  72. Pietkiewicz Dominika
  73. Płuciński Piotr
  74. Poterek Piotr
  75. Przybysz Sławomir
  76. Rosa KamilZastępca Naczelnika
  77. Rostankowski Krzysztof
  78. Rostankowski Mirosław 
  79. Sadowski TomaszPrezes Zarządu
  80. Skoczylas Weronika
  81. Stachowicz Damian
  82. Strus Adam
  83. Szuplewski Grzegorz
  84. Szuplewska Monika
  85. Walecki Maciej
  86. Walter Mirosław – członek honorowy
  87. Wasiak Adam
  88. Wiensko Dawid
  89. Wierzbowska Maria
  90. Wierzbowski Zdzisław – członek honorowy
  91. Wilewska Katarzyna
  92. Wilewska Natalia
  93. Witkowski Piotr
  94. Włostowski Adam
  95. Wojewódzki Tadeusz
  96. Worek Przemysław
  97. Woźniak Konrad
  98. Wójcik Michał
  99. Wroński Krzysztof
  100. Wyszkowski Jarosław Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
  101. Zaremba Marlena
  102. Zawadzki Marcin
  103. Zgutka JacekCzłonek Zarządu (Kronikarz)
  104. Zgutka Maciej 
  105. Zieliński Wiesław – członek honorowy

Komentowanie jest wyłączone.