Członkowie OSP

Członkowie
Ochotniczej Straży Pożarnej w Piastowie
(POGRUBIENI CZŁONKOWIE SĄ RATOWNIKAMI PODZIAŁU BOJOWEGO)

  1. Adamowicz Bernard – członek honorowy 
  2. Albrecht Radosław
  3. Baczyński Adam
  4. Brycki Grzegorz
  5. Brysiak Dariusz
  6. Brzeziński Zdzisław
  7. Brzozowska Katarzyna
  8. Brzozowski Paweł
  9. Bugajczyk Wiesław
  10. Chlibiuk Julia
  11. Chojnacki Andrzej
  12. Chrzanowski Kacper
  13. Ciuka-Witrylak Małgorzata
  14. Czajka Andrzej – Sekretarz Komisji Rewizyjnej, członek honorowy 
  15. Czajka Leokadia
  16. Dalecki Daniel – Opiekun MDP
  17. Depta Piotr
  18. Dębiński Dawid 
  19. Domański Paweł
  20. Galas Paweł 
  21. Gąsiewski Łukasz
  22. Gontarczyk Robert
  23. Gontarczyk Wiesław – Członek Komisji Rewizyjnej, członek honorowy 
  24. Gromada Angelika
  25. Ignaczak Adrian
  26. Jankowski Andrzej – członek honorowy 
  27. Jankowska Irena
  28. Jankowska Jadwiga
  29. Jankowski Jan – członek honorowy
  30. Jankowski Kazimierz – członek honorowy
  31. Jankowska Marcelina
  32. Jasiński Łukasz
  33. Jasztal Mirosław
  34. Jaworski JarosławCzłonek Zarządu (Skarbnik)
  35. Kaczkowski Adrian
  36. Kaczkowski Marcin
  37. Kaczor Zbigniew
  38. Kaczyński Michał Członek Zarządu (Gospodarz)
  39. Kaczyńska Milena 
  40. Kalita AlbertV-ce Prezes/Naczelnik
  41. Kalmus Mateusz
  42. Karwacki  Bogdan
  43. Kowalczyk Mariusz
  44. Kozłowski Zygmunt – członek honorowy
  45. Krawczyński Jan – członek honorowy
  46. Kużawa Kamila
  47. Liśkiewicz Rafał
  48. Loze Marta
  49. Lubelska Agnieszka
  50. Lubelska Karolina
  51. ks. Lubszczyk Jan – członek honorowy
  52. Majerski Daniel
  53. Malinowski Robert
  54. Malinowski Tomasz
  55. Malkowska Ewelina
  56. Mianowany Katarzyna
  57. Mianowany Marcin
  58. Michalak Katarzyna
  59. Michnowska Małgorzata 
  60. Mirosz Kamil
  61. Mirosz Mateusz
  62. Muras Mateusz
  63. Nawroś Mariusz
  64. Nowak Michał
  65. Nowotniak Henryk
  66. Olczak Aleksandra
  67. Olczak Paweł
  68. Omelańczyk-Kalita Katarzyna
  69. Pakuła Kacper – Opiekun MDP
  70. Pawelec Jerzy
  71. Pawlik Karol – Członek Zarządu (Sekretarz)
  72. Piechociński Marcin
  73. Pielaszek Jacek
  74. Pietkiewicz Dominika
  75. Płuciński Piotr
  76. Poterek Piotr
  77. Przybysz Sławomir
  78. Rosa KamilZastępca Naczelnika
  79. Rostankowski Krzysztof
  80. Rostankowski Mirosław 
  81. Sadowski TomaszPrezes Zarządu
  82. Skoczylas Weronika
  83. Stachowicz Damian
  84. Stawowski Jan
  85. Strus Adam
  86. Szuplewski Grzegorz
  87. Szuplewska Monika
  88. Walecki Maciej
  89. Walter Mirosław – członek honorowy
  90. Wasiak Adam
  91. Wiensko Dawid
  92. Wierzbowska Maria
  93. Wierzbowski Zdzisław – członek honorowy
  94. Wilewska Katarzyna
  95. Wilewska Natalia
  96. Witkowski Piotr
  97. Włostowski Adam
  98. Wojewódzki Tadeusz
  99. Worek Przemysław
  100. Woźniak Konrad
  101. Wójcik Michał
  102. Wroński Krzysztof
  103. Wyszkowski Jarosław Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
  104. Zaremba Marlena
  105. Zawadzki Marcin
  106. Zgutka JacekCzłonek Zarządu (Kronikarz)
  107. Zgutka Maciej 
  108. Zieliński Wiesław – członek honorowy

Komentowanie jest wyłączone.