2022 – Nowoczesny sprzęt w OSP Piastów

W 2022 roku, w ramach dotacji realizowanych przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, Ochotniczej Straży Pożarnej w Piastowie udało się zakupić nowoczesny sprzęt ratowniczy oraz środki ochrony indywidualnej.

W ramach zadania pn. „Zapobieganie zagrożeniom środowiska i poważnym awariom poprzez aktywowanie i doposażenie Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych”, zakupiono:
– 2 komplety trzyczęściowych ubrań specjalnych Ballyclare Xenon PL 2.0,
– elektryczną pompę szlamową zanurzeniową Rosenbauer Nautilus 4/1 Eco.

Zadanie pn. „Zapobieganie zagrożeniom środowiska i poważnym awariom poprzez aktywowanie i doposażenie Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych” dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, formie dotacji, w kwocie 14 678 złotych.

 


W ramach zadania pn. „Ogólnopolski program finansowania służb ratowniczych, część 2 – Dofinansowanie zakupu sprzętu i wyposażenia jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych”, zakupiono:
– 16 par butów gumowych FHR 004,
– 6 par butów skórzanych strażackich HAIX FireFlash 2.0,
– 2 sztuki kompozytowych butli do aparatu ochrony układu oddechowego.

Zadanie pn. „Ogólnopolski program finansowania służb ratowniczych, część 2 – Dofinansowanie zakupu sprzętu i wyposażenia jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych”, dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie oraz Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, formie dotacji, w kwocie 19 753,02 złotych.


Informacje dotyczące pozyskanych dofinansowań w ramach programów realizaowanych przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie i Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska
i Gospodarki Wodnej w Warszawie oraz inne podmioty mogą Państwo znaleźć na budynku strażnicy
i tablicy ogłoszeń Ochotniczej Straży Pożarnej w Piastowie. 

 

Kamil Rosa

Członek OSP w Piastowie.

Dodaj komentarz