Misie Ratownisie, czyli Twój miś może zostać ratownikiem!

Misie Ratownisie, czyli Twój miś może zostać ratownikiem!

31 stycznia 2017 roku zakończyła się akcja „Twój miś może zostać ratownikiem”. Od kilku tygodni do naszej strażnicy przychodziły mieszkańcy Piastowa i okolic, którzy przekazywali Nam swoje misie! Było to niesamowitą okazją, by przyjrzeć się naszej pracy oraz sprzętowi, jakim dysponujemy. 

Łącznie udało Nam się zebrać 750 misiów!

Wszystkim, którzy podarowali Nam swoje pluszaki serdecznie dziękujemy! 
Szczególne podziękowania należą się również Szkole Podstawowej nr 2 w Piastowie, Szkole Podstawowej nr 4 w Piastowie, Gimnazjum nr 1 w Piastowie oraz Szkole Języków Obcych „Klinika Języka” za duże zaangażowanie się w akcję!  

Fot. Adam Baczyński, Katarzyna Wilewska i Kamil Rosa

 

Kamil Rosa

Członek OSP w Piastowie.