Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze 2018

Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze 2018

23 czerwca 2018 roku, w sobotę, na terenie stadionu sportowego Zespołu Szkół w Pruszkowie przy ulicy Gomulińskiego odbyły się tegoroczne Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze. Wszystkie jednostki OSP z terenu powiatu pruszkowskiego wystawiły drużyny męskie. Drużyny żeńskie wystawiły OSP Młochów, OSP Raszyn, OSP Nowa Wieś i OSP Biskupice.
Po oficjalnym otwarciu zawodów przez Zastępcę Komendanta Powiatowego PSP w Pruszkowie oraz Prezesa Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Pruszkowie rozpoczęła się sztafeta pożarnicza kobiet, a potem mężczyzn.
Po zakończonej sztafecie, rozpoczęto ćwiczenia bojowe, na zakończeniu których pokazowo zaprezentowała się Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z OSP Nowa Wieś.
Nasza jednostka zajęła 7. miejsce w klasyfikacji ogólnej zawodów. Komisję sędziowską stanowili funkcjonariusze Komend Powiatowych PSP z Pruszkowa oraz Piaseczna.

Fot. Małgorzata Michnowska 

Kamil Rosa

Członek OSP w Piastowie.