Informacje dot. wydarzeń majowych

OGŁOSZENIE!!!

4 MAJA (ŚRODA) – Dzień powszedni/Dzień Strażaka 2016.
Zarząd Główny ZOSP RP we współpracy z Komendą Główną PSP, jak co roku organizuje Mszę Świętą w intencji strażaków w Bazylice Mniejszej Św. Floriana na warszawskiej Pradze. Msza rozpoczyna się o godzinie 08:00. Zbiórka w strażnicy, w mundurach wyjściowych o godzinie 07:00. Osoby zainteresowane i wyrażające chęć uczestnictwa w tym wydarzeniu, proszone są o wpisanie się na listę, zlokalizowaną na garażu – docelowo tablica korkowa.

Tego samego dnia, o godzinie 18:00 w Parafii Matki Boskiej Częstochowskiej w Piastowie odbędzie się Msza Święta w intencji strażaków i ich rodzin. Zbiórka w strażnicy o godzinie 17:40. Obowiązuje umundurowanie wyjściowe – w przypadku jego braku, obowiązuje umundurowanie koszarowe.

Serdecznie wszystkich zapraszamy!

Kamil Rosa

Członek OSP w Piastowie.