Nowe ubrania specjalne w OSP Piastów

Dzięki współpracy z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w ramach programu pn. „Zapobieganie zagrożeniom środowiska i poważnym awariom oraz usuwania ich skutków poprzez zakup sprzętu ratowniczego” udało Nam się pozyskać dotacje na zakup 8 kompletów ubrań specjalnych, zgodnych z nowym OPZ KG PSP.

Nowe, lekkie ubrania o kolorze piaskowym trafiły do piastowskich strażaków tuż przed świętami! Ubrania marki Ballyclare, model Xenon PL, który dedykowany jest polskim strażakom, składa się z trzech części:
– lekkiej kurtki,
– ciężkiej kurtki,
– spodni.

Koszt całkowity zadania wyniósł 30 000 PLN, w tym:
– 27 000 PLN środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji,
– 3 000 PLN środków własnych.

Serdeczne podziękowania kierujemy do Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie wraz z Jego pracownikami oraz przedstawicieli firmy Fenix.Market za fachową realizację zamówienia!

Kamil Rosa

Członek OSP w Piastowie.

Dodaj komentarz