03.03.2018 – Eliminacje powiatowe OTWP

3 marca 2018 roku, kolejny rok z rzędu na terenie Ochotniczej Straży Pożarnej w Falentach odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Kontynuując tradycję, oraz podtrzymując „ducha walki” i zdrowej rywalizacji, nasza jednostka na skutek eliminacji środowiskowych była reprezentowana przez członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej w każdej z grup wiekowych. Zeszłoroczny sukces naszego druha, zmotywował Nas do większej pracy z młodzieżą i nauki ich.

Po oficjalnym otwarciu tegorocznych eliminacji, rozpoczęła się część pisemna, składająca się z pytań zamkniętych. Funkcjonariusze Komendy Powiatowej PSP w Pruszkowie, którzy byli odpowiedzialni za ich przygotowanie dostosowali je do każdej z trzech grup wiekowych. Po zakończeniu części pisemnej oraz po sprawdzeniu prac przez komisje przeprowadzono dogrywki.
Po dogrywce oraz w wyniku przeprowadzonych eliminacji:
Druh Adrian Kaczkowski zajął 5. miejsce w grupie szkół podstawowych klas I-VI
Druhna Anna Bratkowska zajęła 3. miejsce w grupie szkół podstawowych klas VII-VIII oraz gimnazjalnych.

Gratulujemy i życzymy sukcesów za rok!

Fot. Dominika Pietkiewicz